Our 3 unique series of riflescopes.

VALIANT  ZEPHYR

The Zephyr Series is the premium range of VALIANT riflescopes that meet the highest demands of hunters and shooters. It is characterized by the highest quality of processing, equipment and technology. Scopes can be fitted with all kinds of reticles and offer high magnification. Precise zeroing and reliable zero holding. Suitable for hunting and long distance shooting.
More information

VALIANT THEMYS

Řada puškohledů Themys poskytuje pro střelce opravdu výjimečný poměr cena x výkon. Díky svým parametrům uspokojí začátečníky, ale i zkušené a náročné střelce. Z důvodu své cenové dostupnosti je nazývána tzv. řadou vstupní. Velkým plusem této řady puškohledů je, že i přes svoji nízkou cenu nepřipouští kompromisy v optické a mechanické kvalitě.

Lovci i sportovní střelci z celého světa ocení ověřené vlastnosti nové řady puškohledů VALIANT Themys, které zahrnují kompaktní rozměry spojené s elegantním vzhledem a jejich proslulý optický výkon vzhledem k ceně.

Všechny puškohledy řady Themys jsou vodotěsné, plněné ochrannou dusíkovou atmosférou a jejich mechanická odolnost umožňuje použití na loveckých zbraních všech kalibrů.
More information

VALIANT TRISTAN

Tradiční prověřená řada puškohledů VALIANT Tristan se vyznačuje svou robustní mechanickou konstrukcí, která je vyrobena z vysoce kvalitních hliníkových slitin. Díky této konstrukci jsou puškohledy mimořádně odolné proti zpětným rázům při zachování obrazu té nejvyšší kvality. Řada VALIANT Tristan přináší klasický styl s ohledem na výkon a širokou škálou možností pro začátečníky, středně pokročilé i zkušené lovce.
 
Všechny puškohledy řady Tristan jsou vodotěsné, plněné ochrannou dusíkovou atmosférou a jejich mechanická odolnost umožňuje použití na loveckých zbraních všech kalibrů.
More information