Oslavte svůj Silvestr jako správný chlap !

19.12. 2017 | Autor: David | Rubrika: themis

Oslavte svůj Silvestr jako správný chlap !


Nový rok se kvapem blíží a s ním i Silvestrovské oslavy. Určitě to všichni známe, sousedi se mezi sebou každým rokem předhání, komu to bude více střílet, bouchat a hlavně svítit. My chlapi se vracíme do dětských let a užíváme si tento svátek minimálně na stejné úrovni jako naše ratolesti. I pro ty nejmenší máme připravené zajímavé petardy a jiné zábavné bouchající produkty.


Jednou z variant, jak si užít Silvestra jako správný chlap, je použití plynové pistole s nástavcem na pyrotechniku. U každé plynovky naleznete v kufříku tento adaptér, který se našroubuje na konec hlavně. Pyrotechnika tomu určená se poté jen vloží do nástavce a za použití klasických startovacích nábojů petardu vystřelíte. V nabídce máme několik druhů s různými efekty.


Pro ty nejmenší je zde celá škála dětské zábavné pyrotechniky. Od bouchajícíh kuliček, provázku, prskavek až přes dětské dýmovničky, fontánky a jiné. Pamatujte, že ikdyž se jedná o dětskou pyrotechniku, dozor dospělého člověka je při manipulaci a používání vždy nutný !


Pokud si plánujete užít Silvestra s celou rodinou nebo ve větší skupině lidí, máme pro vás již sestavené ohňostrojové sety. Můžete si zde vybrat z několika velikostí, respektive v rozmezí od 121 až po 637 ran. Tyto sety jsou také často používané na větší slavnosti a významné události. Budete ohromeni nejen vy, ale také vaše okolí !


Kompletní nabídku z naší sekce Pyrotechnika najdete zde

Další

v diskusi je 0 příspěvků

Discussion
Napsat nový komentář