SHOT SHOW & IWA FAIR 2018

19.12. 2017 | Rubrika: themis

Každým rokem se náš tým účastní 2 největších výstav ze světa zbraní, lovectví a celkově outdoor odvětvím.

23.-26. ledna se chystáme na největší výstavu SHOT-SHOW v Las Vegas. Desítky tisíc návštěvníku si zde prohlíží naprosté novinky všech výrobců z různých odvětví. Jsou zde představovány nejnovější modely těch nejlepších značek. Pojdmě se podívat na pár kousku od nejprodávanějších značek z naší nabídky.

Kalibrgun Capybara .22

Naprostá novinka od Českého výrobce. 18ti ranný zásobník kovový, samonabíjecí SEMI-AUTO systém, hlaveň a závěr je koncipován do hranolu. Určitě budoucí best-seller !

Evanix AIR MAX

Další z řady SEMI-AUTO PCP vzduchovek. Evanix je znám svým futuristickým pojetím svých modelů. I tento model není vyjímkou. Vrchní a spodní weaver lišta pro uchycení puškohledu a svítilny. Tento model má dominovat nejnižší hmotností ve své třídě.

Edgun DIGITAL Gauge

Ruský výrobce EdGun je jeden z nejstarších výrobců PCP vzduchovek v provedení bullpub. V poslední době už přišel s jednou novinku EdGun Leshiy po které se doslova zaprášilo. Nyní přichází se svým vlastním digitálním manometrem který jde osadit na všechny PCP větrovky, které mají původní WIKA manometr. Pro více informací se podívejte na Edovo video zde: https://youtu.be/muVd6JS_jxw

Další výstavou bude březnová IWA fair která se bude konat v Norimberku od 9. do 12.3.

Zde budeme poprvé vystavovat vlastní produkty z řady puškohledů Valiant a PCP větrovek TAIPAN Veteran. Náš stánek najdete v největší hale 7a. Do Norimberku se vracíme již po 6. rokem a je to pro nás určitě největší událost roku. Nejen, že se zde navazují kontakty s novými výrobci, ale sami se zde inspirujeme v oblasti, ve které neustále rosteme.

Více informací a novinek Vám určitě dodáme po každé výstavě. Sledujte také náš Facebook a Instagram a získejte všechny novinky jako první !

Předchozí

v diskusi je 0 příspěvků

Discussion
Napsat nový komentář